НОВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ: Ево када ће Петрушев на паркет
Кошаркаш Олимпијакоса и репрезентације Србије Филип Петрушев повредио је скочни зглоб у мечу грчке лиге против Колоса, а сада су стигли и резултати са магнетне резонанце.
FOTO: FIBA.Basketball
Како преносе грчки медији, прегледи су показали да нема већих оштећења и да ће Петрушев бити спреман за фајнал-фор који се игра од 24. до 26. маја.
Ово је добра вест и за селектора репрезентације Србије Светислава Пешића, који може да одахне јер ће бивши играч Црвене звезде моћи да се стави на располагање националном тиму.
БОНУС ВИДЕО: ВЕЛИКИ ПЕХ: Овако се Никола Топић повредио на вечитом дербију Звезда - Партизан
Препоручујемо
ДОНЕТА ОДЛУКА: Ево ко суди други меч између Црвене звезде и Партизана
14. 05. 2024. у 09:00
НЕВЕРОВАТАН ПЕХ! Ево како је Никола Топић повређен на АБА финалу Црвена звезда - Партизан (ВИДЕО)
13. 05. 2024. у 22:05 >> 22:11
ГОЛЕАДА НА "ПАРКУ ПРИНЧЕВА": Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!
У најзвучнијем окршају групне фазе Лиге шампиона, актуелни првак Европе Париз Сен Жермен дочекује моћни Бајерн Минхен на „Парку принчева“ (21.00). Оба тима имају максималан учинак након уводна три кола, а победник овог двобоја биће корак испред свих у трци за прво место.
04. 11. 2025. у 07:20
"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић
УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.
04. 11. 2025. у 13:30
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (0)