АБА ЛИГА ДОНЕЛА БИТНУ ОДЛУКУ: Звезди предност домаћег терена, а ово се неће допасти свима
КОШАРКАШИ Црвене звезде и Партизана састаће се у финалу АБА лиге, а данас је донето неколико битних одлука.
FOTO: M. Vukadinović
КОШАРКАШИ Црвене звезде и Партизана састаће се у финалу АБА лиге, а данас је донето неколико битних одлука.
Сам дуел имао је већ увертиру ван терена. Звезда је одлучила да мечеве игра у Пиониру.
Посебно су подигле прашину судијске одлуке у мајсторици црно-белих и Будућности када је искључен Јоги Ферел. На то је реаговала АБА лига, а сада је учинила још један потез.
Како преноси Телеграф, двојица арбитара који су судили поменути меч, биће на терену и у прве две утакмице финалне серије. У првој то су судије уз Сашу Пукла и Миливоје Јовичић и Лука Кардум.
Дамир Јавор ће бити један од судија за други меч уз Уроша Оборкнежевића и Милоша Кољеншића, наводи Телеграф.
Први дуел финала игра се у понедељак од 20:30. Потом следећи у среду од 19:30. Звезда је домаћин оба дуела.
Препоручујемо
БОКСЕРСКИ СПЕКТАКЛ У ЗВОРНИКУ: "Краљице ринга" за крај успешне боксерске године
24. 12. 2025. у 21:45
БАЛОТЕЛИ НЕ РАЗМИШЉА О ПЕНЗИЈИ: Иде код Србина, добио понуду која се не одбија
24. 12. 2025. у 20:57
НЕСТВАРНИ НИКОЛА ЈОКИЋ: Оно што Србин ради не може нико други на планети!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Маверикса који се састају у "Американ ерлајнс центру" два сата после поноћи.
23. 12. 2025. у 14:30
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)