НАГРАДА ЗА РЕКОРД ЕВРОЛИГЕ: Кошаркаш Фенербахчеа МВП кола
Кошаркаш Фенербахчеа Најџел Хејс-Дејвис проглашен је за најкориснијег играча (МВП) 32. кола Евролиге, након што је синоћ у победи против Албе (103:68) постигао рекордних 50 поена, уз два скока и једну украдену лопту, за индекс корисности 46.

FOTO: EPA
Американац је оборио досадашњи рекорд Шејна Ларкина од 49 поена.
Иза Хејс-Дејвиса по индексу корисности остали су Џанан Муса (40) и Немања Недовић (32).
Обојица су убацили по 30 поена у победи Реал Мадрида против Црвене звезде (101:94).
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Препоручујемо

ЂОКОВИЋ ПОСТАВЉА ЖЕНУ ЗА ТРЕНЕРА? Бивша прва тенисерка света седа на клупу Србина
30. 03. 2024. у 19:00

ЕВРОПА ДОМИНИРА: Фудбал који се игра на Старом континенту је "ванземаљски" за остатак света
ДАНАШЊИ програм Светског клупског првенства отвориће Челси и Лос Анђелес који се састају на "Мерцедес бенз стадиону" у Атланти од 21.00.
16. 06. 2025. у 08:35

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.
15. 06. 2025. у 19:43

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)