БАРАЋ ПРЕД СТУДЕНТСКИ ЦЕНТАР: Да покажемо карактер и одиграмо добро упркос здравственим проблемима
Тренер кошаркаша Меге Марко Бараћ рекао је пред меч против Студентског центра да очекује од екипе да покаже карактер и одигра добро упркос здравственим проблемима.

Foto:ФОТО: Mega Mozzart/Dragana Stjepanović
- Очекује нас изузетно тешка утакмица против екипе Студентског центра која је у доброј форми. Недавно су освојили Куп Црне Горе, што довољно говори о њиховом квалитету. Контрола скока је нешто што се намеће као императив да бисмо били у прилици да добијемо ову утакмицу. Очекујем да покажемо карактер и одиграмо добро упркос здравственим проблемима који нас прате у припреми утакмице - рекао је Бараћ за клупски сајт.
Меч 23. кола АБА лиге на је програму је у недељу од 12 часова у Хали спортова Ранко Жеравица, а улаз је бесплатан. Карте се могу преузети на билетарници Хале спортова од 11 сати до почетка утакмице. Мега 23. рунду дочекује са шесте позиције на табели захваљујући учинку 12-10, а против састава из Подгорице играла је пет пута у АБА лиги и три пута била успешнија, уз учинак 2:0 код куће.
Првотимац Меге Андрија Јелавић зна шта је неопходно да би екипа могла да парира гостима из Подгорице.
- Утакмица против Студентског центра ће бити једна од најтежих ове сезоне. Наравно, наше амбиције су највише, те ћемо за успешан резултат морати да имамо максималну концентрацију и чврстину од почетка до краја - изјавио је Јелавић.
БОНУС ВИДЕО: ЗВЕЗДА ДОЧЕКАЛА: Никола Топић тренира
Препоручујемо

СТВАРНО ЈЕ МАЈСТОР: Нећете веровати шта је Jокић урадио после промашаја (ВИДЕО)
16. 03. 2024. у 08:50

ОГРОМНО ПОШТОВАЊЕ: Ево шта је Дурент рекао о Мицићу после "слања по бурек"
16. 03. 2024. у 09:30

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ДУГО НИЈЕ ИМАО ОВАКАВ ЗНАЧАЈ: Партизан и Звезда укрштају копља у борби за прво место!
ПРАЗНИК српског фудбала, вечити дерби, 177. у историји биће одигран данас на "Стадиону Партизана" од 19 часова.
20. 09. 2025. у 07:20

ХРВАТСКА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Србија је боља у атлетици! Ово је биланс медаља на Светском првенству 2025!
Завршено је Светско првенство у атлетици, Токио 2025, па је познат и биланс медаља. Србија има чиме да се поноси.
21. 09. 2025. у 16:54

БРИЖИТ ДОКАЗУЈЕ ДА ЈЕ ЖЕНСКО Први пут у јавности! Докази и ВИЗУЕЛНИ, фотографије из трудноће: "Заиста узнемирујуће..."
"ЗАИСТА је узнемирујуће помислити да морате да се изложите на овакав начин и доказујете нешто што би требало да буде очигледно."
21. 09. 2025. у 13:40
Коментари (0)