"ДЕСИЋЕ НАМ СЕ КАТАСТРОФА!" Атаман бесан пред меч са Партизаном
Тренер Панатинаикоса Ергин Атаман говорио је у Грчкој пред дуел "зелених" и Партизана.

Фото: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU
Питања новинара пред овај меч му се нису баш свидела... Грчки новинари су га питали да ли очекује "журку" у ОАКА арени на мечу са Партизаном, на шта је турски стручњак истакао да је то нешто најгоре што може да се деси за њега и његов скупо плаћени тим.
"Најгора ствар је очекивати "журку". Нисмо радили добро целе недеље, имали смо повреде и болесне играче, нисмо спремни за овај меч. Најгоре је "имати журку" пре него што победите на мечу. Ако мислимо да ћемо славити, као што моји играчи мисле целе недеље, десиће нам се катастрофа", рекао је Ергин Атаман.
Његов прескупи тим ове сезоне игра променљиво, али је ПАО успео да у другом делу сезоне ипак уигра своју потпуно нову екипу и да се пробије до горњег дела табеле. Ипак пред овај меч је Атаман више пута истакао да није задовољан тренутком у коме се његова екипа налази.
"Имаћемо много навијача овде и они ће нам дати ного добре енергије. То је једино позитивно. Надам се да ће момци са овом енергијом имати већу мотивацију. Нисам видео добру мотивацију и добру енергију ове недеље", рекао је за грчке медије Ергин Атаман.
Препоручујемо

ЕМОТИВНО: Даниловић, КСС и Партизан се у "Новостима" опростили од Дејана Милојевића (ФОТО)
19. 01. 2024. у 11:13 >> 11:16

ПСИХОЛОШКЕ ИГРЕ, ИЛИ...? Атаман на необичан начин најавио утакмицу против Партизана
18. 01. 2024. у 18:51

ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМИ ЗА ПАРТИЗАН: Црно-бели без најбољег играча у Атини против Панатинаикоса
18. 01. 2024. у 12:53

ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане
ДОСТА нас занимљив меч очекује у трећем колу Суперлиге Србије када од 20 часова фудбалери ТСЦ-а буду угостили Спартак из Суботице на "ТСЦ арени".
02. 08. 2025. у 07:40

СВЕТ У ШОКУ! Доналд Трамп забрањује Бразилцима долазак на Мундијал?!
Мало је рећи да су најновије вести из света фудбала, а тичу се и Сједињених Америчких Држава чији је актуелн председник Доналд Трамп, шокирале многе.
31. 07. 2025. у 19:28

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)