ДИРЉИВЕ СЦЕНЕ У АРЕНИ: Минут ћутања за Дејана Милојевића
Кошаркаши Црвене звезде у 22. колу играли су против Басконије, а навијачи домаћег састава приредили су перформанс у част Дејана Милојевића, кошаркашког тренера који је дан раније преминуо.
ФОТО: М. Вукадиновић
Пред сам почетак утакмице Црвена звезда - Басконија, која је играна у Београдској арени у Београду, у оквиру 22. кола Евролиге, навијачи домаћег састава нису заборавили Дејана Милојевића, тренера који је доста урадио за српску кошарку, а такође је као тренер Меге предводио Николу Јокића.
Дуел у престоници Србије почео је минутом ћутања, а Евролига донела је одлуку да мечеви свих тимова у актуелном колу почну на тај начин.
Дејан Милојевић - биографија за понос
Милојевић од 2021. године ради у Голден Стејту, с којим је освојио и НБА лигу у сезони 2021/2022.
Осим тренерских успеха, Дејан Милојевић је имао и добре резултате као играч, пошто је чак три пута био МВП АБА лиге са Партизаном, три пута је био шампион Јуба лиге, док је два пута понео и титулу најбољег стрелца у овом такмичењу.
Са репрезентацијом Србије и Црне Горе је освојио и злато на Европском првенству у Турској 2001. године.
Веома је цењен због рада са младим играчима, нарочито на "високим" позицијама, а управо је под његовом командном палицом и Никола Јокић израстао у кошаркашко чудо, најпре у Меги, а потом се отиснуо у НБА где је двапут био МВП првенства, а онда најкориснији играч финала.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЛЕГЕНДЕ ЗАБРИНУЛЕ НОВАКОВЕ НАВИЈАЧЕ: Ђоковић није добро, има проблема
18. 01. 2024. у 14:09 >> 14:09
ЗВЕЗДА ПОРАЖЕНА НАКОН ДРАМЕ: Басконија славила у "лудом" мечу, а све дугује једном човеку...
18. 01. 2024. у 20:49 >> 21:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!
Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.
15. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)