СЕЛЕКТОР СРБИЈЕ ОДГОВОРИО ТРИНКИЈЕРИЈУ: ''У последње време тренери све чешће имају овакве коментаре. Тужно''
Селектор шаховске репрезентације Србије, Миодраг Перуновић, одговорио је тренеру Жалгириса, Андреи Тринкијерију, због коментара који је имао на утакмици са Асвелом.

Фото: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Асвел је одиграо бољи меч од Жалгириса у оквиру 19. кола Евролиге и заслужено стигао до тријумфа, а Тринкијери је био незадовољан партијом својих играча па је повукао паралелу са шахом на једном од тајм-ауту.
- Ова игра се зове кошарка. Ако се плашите да шутнете јер се бојите грешака, онда радите нешто друго у животу. Треба да играте шах. Овде нико неће подићи прст ако промашите добар шут - рекао је Тринкијери.
Перуновић је Италијану одговорио на друштвеној мрежи "X".
- Још један ‘занимљив’ коментар о шаху и шахистима… У последње време тренери све чешће имају овакве коментаре. Тужно - написао је Перуновић.
БОНУС ВИДЕО: Циљ ми је био да играм за Звезду или Партизан

ЕВРОПА ДОМИНИРА: Фудбал који се игра на Старом континенту је "ванземаљски" за остатак света
ДАНАШЊИ програм Светског клупског првенства отвориће Челси и Лос Анђелес који се састају на "Мерцедес бенз стадиону" у Атланти од 21.00.
16. 06. 2025. у 08:35

НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на ту тему - стижу директно из Кремља. Владимир Путин, председник Русије, за то је "крив".
16. 06. 2025. у 20:56

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)