СОМБОРАЦ СЕ ''ИГРА'' НА ТЕРЕНУ: Оно што је Јокић урадио у четири дана, нико други није у историји НБА лиге
Навикли смо да Никола Јокић доминира НБА лигом, али он и поред тога успева изнова и изнова да изненађује све љубитеље кошарке.
Фото: АП
Он је против Сакрамента имао 36 поена, 14 асистенција и 13 скокова.
Била је то пета утакмица за Нагетсе у седам дана, а само четири дана пре тога Јокић је у победи над Хјустоном забележио још један трипл-дабл са 32 поена, 15 скокова и 10 асистенција.
Оно што је заједничко за обе те партије јесте да актуелни лидер у МВП трци није имао нити једну изгубљену лопту.
Тиме је у четири дана остварио трипл-дабла од по најмање 30 поена и без изгубљене лопте, а у историји лиге нико нема више од једне такве партије.
БОНУС ВИДЕО: ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
''МАДАРА ЈЕ ПОГОДИО ТЕРОРИСТА'' Због наставка меча Итудис ''полудео''
03. 12. 2023. у 09:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!
Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.
15. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)