ЧЕТВОРОСТРУКИ ОЛ-СТАР МЕЊА СРЕДИНУ: Некадашњи саиграч Николе Јокића на неочекиваној дестинацији
ЈОШ један занимљив трансфер могао би да се одигра у НБА лиги.
FOTO: Tanjug/AP
Усред сезоне екипе су готово комплетирале тимове и мало је простора за слободне агенте да се "ухлебе" у неком тиму у најјачој лиги света, те су приморани да потраже алтернативу.
Некадашњи НБА центар Демаркус Казинс близу је новог клуба. После наступа у Порторику, он је на листи жеља неких тимова из Кине, преноси Баскетнеwс.
Tanjug/AP
Очекује се да договор буде постигнут ускоро, наводи овај портал.
У НБА лиги он је у сезони 2021/2022 био члан Денвера где је био замена Николи Јокићу. Наступао је и за Сакраменто седам сезона, а потом и Њу Орлеанс, Голден Стејт, Хјустон, Клиперсе и Милвоки.
Четири пута је био део Ол Стар меча.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ДА ЛИ ЈЕ ОВО РЕАЛНО? Ево колико кошта улазница за меч Новака Ђоковића и Јаника Синера
14. 11. 2023. у 14:15
У ЗВЕЗДИ ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ: Манчестер јунајтед хоће бившег фудбалера шампиона Србије
14. 11. 2023. у 13:18
ЗВЕЗДА ПРОДАЈЕ НАЈБОЉЕГ ИГРАЧА? Милиони спремни да крену на "Маракану"
14. 11. 2023. у 12:24
ВЕЋ САДА МУ ДАЈТЕ МВП-А! Оно што ради Никола Јокић на старту сезоне је нестварно!
СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Голден стејта који се састају у "Бол арени" четири сата после поноћи.
07. 11. 2025. у 13:30
РУСИЈА У ШОКУ! Није ни сањала да ће ово да доживи, а таман је све кренуло по њеном! Кремљ одмах реаговао
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, а иако су ствари почеле да се мењају на боље по Русе - једна вест о санкцијама сада их је шокирала.
06. 11. 2025. у 17:16
"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду
ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.
06. 11. 2025. у 12:50
Коментари (0)