ЛЕТОНИЈА ''РАЗБИЛА'' ЛИТВАНИЈУ: Бертанс и екипа убедљивом победом до петог места на Мундобаскету

Филип Милошевић

09. 09. 2023. у 16:10

Кошаркаши Летоније убедљиво су савладали репрезентацију Литваније резултатом и освојили пето место на Мундобаскету.

ЛЕТОНИЈА РАЗБИЛА ЛИТВАНИЈУ: Бертанс и екипа убедљивом победом до петог места на Мундобаскету

FOTO: FIBA.Basketball

Од самог почетка утакмице изабраници Луке Банкија су ушли јаче и са већом жељом за победом. Већ на крају прве четвртине имали су осам поена предности, да би на полувремену још више увећали вођство и отишли на двоцифрену предност од 11 поена разлике.

Фуриозан старт треће четвртине им доноси велику предност од 30 разлике, и већ је тада било јасно ко ће однети победу на овом мечу.Чак је и последња деоница припрала Летонији, те је меч завршен са 35 поена разлике за изабранике Банкија.

Најбољи у победничком тиму били су Артурс Курукс са 20 поена док га је пратио Роланд Шмиц са 17.

Док су се код Литванаца истакли Рокас Јокубаитис са 16 поена и прва звезда ове екипе Јонас Валанчиунас са 15 поена.

БОНУС ВИДЕО: ПЕШИЋ ИЗ МАНИЛЕ: Финале Србија - Немачка многи нису очекивали

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

НАКОН КРАХА ВЕЗЕ СА БАСТИЈАНОМ, СРЕЋУ ПРОНАШЛА ПОРЕД МИЛИОНЕРА: Ана није прва коју је фудбалер оставио због друге