ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА ГРКЕ: Итудису остало само 11 играча на Мундобаскету
Грчки кошаркаш Константинос Митоглу неће играти на Светском првенству у кошарци због повреде руке, саопштили су грчки новинари који извештавају са лица места.
FOTO: FIBA.Basketball
Митоглу је повредио руку на последњем тренингу пред старт Мундобаскета, и неће моћи да помогне саиграчима до краја шампионата. Због стриктних правила Светске кошаркашке федерације, Грчка ће тако морати да игра са 11 играча до краја СП, јер селектор Димитрис Итудис нема право накнадне замене играча.
Грчка први меч на СП игра сутра против Јордана, 28. августа против САД, а 30. против Новог Зеланда.
БОНУС ВИДЕО: Утакмици Италија - Ангола присуствује легендарни Дирк Новицки
Препоручујемо
СТРАШНО ЗАКУЦАВАЊЕ ФОНТЕКИЈА: Потез играча Јуте обележио меч Италија - Ангола (ВИДЕО)
25. 08. 2023. у 12:39
СВЕТСКО ПРВЕНСТВО У КОШАРЦИ, 1. ДАН: Цела планета прича шта су Канађани урадили Француској! Већ оборен рекорд Мундобаскета
25. 08. 2023. у 17:16 >> 17:50
КРЕЋЕ МУНДОБАСКЕТ 2023: Све што треба да знате о највећој светској смотри кошарке
25. 08. 2023. у 08:14
КЕРИК ВОДИ ЈУНАЈТЕД У ЛИГУ ШАМПИОНА? Црвени ђаволи "лете" након смене тренера, али ако неко зна како да их победи то је Тотенхем
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује Тотенхем у дербију 25. кола Премијер лиге (13.30), са јасном намером да настави победничку серију под вођством Мајкла Карика, док Спарси на "Олд трафорд" долазе у променљивој форми, али осокољени скоријим историјатом међусобних дуела ових екипа.
07. 02. 2026. у 07:20
ХРВАТИ БЕЖАЛИ ОД ОСВЕТЕ СРБА! Паника на ауто-путу због навијача (ВИДЕО)
Откако су навијачи Хајдука, Торцида Сплит, напали код аеродорома у Тузли Звездине присталице из Републике Српске, које су се враћале из Шведске, са меча Лиге Европе против Малмеа, хрватски хулигани баш и не спавају мирно.
07. 02. 2026. у 16:34 >> 17:09
НАЈВИШИ ЧИН МОНАШТВА У ПРАВОСЛАВЉУ: Ко су Схи монаси?
ОВО пострижење назива се „другим крштењем“, постризавани се очишћује од свих грехова и постаје "син светлости“.
08. 02. 2026. у 09:25
Коментари (0)