ПРЕСЛАТКО! НБА објавила видео који ће добити највише лајкова
Кошаркаши Денвера освојили су ноћас прву шампионску титулу у историји франшизе, пошто су у петој утакмици финала НБА лиге на свом терену победили Мајами са 94:89
Foto: Printskrin
Денвер је предводио српски центар Никола Јокић са 28 поена, 16 скокова и четири асистенције.
Он је добио трофеј "Бил Расел", за најкориснијег играча (МВП) финала лиге.
Веома емотивно је било након меча, а Јокићу је одмах након победе пришла породица.
Уследио је велики загрљај са браћом и супругом, док му је ћеркица Огњена била у наручју.
Тај прелеп призор смо поново видели након луде журке у свлачионици, када су играчи отишли на породично сликање са пехаром.
НБА лига је на свом званичном Твитер налогу поделила снимке Јокића са породицом, коју чине његова ћеркица Огњена, супруга Наталија и браћа Страхиња и Немања.
Препоручујемо
"КАКО ЈЕ БИТИ СРБИН"? Јокић кренуо да прочита поруку Новака Ђоковића, па се предомислио
13. 06. 2023. у 08:09
СИТИЈУ НЕЋЕ БИТИ ЛАКО: Бивши првак Европе се налази у серији сјајних резултата пред гостовање "грађанима"
У оквиру четвртог кола групне фазе Лиге шампиона фудбалери Манчестер ситија ће на "Етихаду" угостити Борусију Дортмунд (21.00).
05. 11. 2025. у 07:30
РУСИЈА У ШОКУ! Није ни сањала да ће ово да доживи, а таман је све кренуло по њеном! Кремљ одмах реаговао
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, а иако су ствари почеле да се мењају на боље по Русе - једна вест о санкцијама сада их је шокирала.
06. 11. 2025. у 17:16
"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду
ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.
06. 11. 2025. у 12:50
Коментари (0)