РАДОЊИЋ ИЗГУБИО КОНТРОЛУ НАД ТИМОМ: Американац одбио да уђе у игру против Олимпијакоса
НЕ иде Дејану Радоњићу на клупи Панатинаикоса, а сад је чини се изгубио и контролу над појединим играчима који уопште не поштују оно што каже.

Фото: EPA-EFE/PETE ANDREOU
Наиме, како преносе грчки медији проблем је настао на утакмици полуфинала грчког купа између Панатинаикоса и Олимпијакоса када је Двејн Бејкон на три минута до краја одбио да уђе у игру.
Резултат је тада био 76:63 у корист црвено-белих и меч је практично био готов. Можда је Американац због тога одлучио да не послуша тренера.
Можда је ово била последња утакмица црногорског стручњака на клупи великана из Атине. Како се пише њега би требало да замени Италијан Ђанмарко Поцеко.
"Зелени" су на крају изгубили од Олимпијакоса са 81:65 и ове сезоне су резултати далеко од очекиваних. Екипа је практично испала из трке за Топ 8 у Евролиги, јер има учинак 8-16.
БОНУС ВИДЕО: Делије направиле сјајан амбијент у финалу Купа Кораћа

ЈОКИЋ ДОМИНИРА = ДЕНВЕР ПОБЕЂУЈЕ: Сви знају формулу, али нико је не може зауставити!
ДЕНВЕРУ је потребно ново сјајно издање Србина како би славио против Клиперса у седмој утакмици четвртфинала Западне конференције које се игра у ноћи између суботе и недеље у "Бол арени" (1.30).
03. 05. 2025. у 11:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)