НЕСТВАРНО: "Делије" су решиле да врло тихо певају химну Србије "Боже правде" на Купу Радивоја Кораћа, а ево и зашто (ВИДЕО)
ЦРВЕНА звезда је у четвртак кренула у одбрану првог освојеног трофеја из 2022. године, а пред њену утакмицу против Борца у Купу Радивоја Кораћа десила се врло занимљива сцена.
ФОТО: А. Илић
Ниш је, сада већ традиционално, град-домаћин завршнице српског кошаркашог Купа, па је тако и ове сезоне.
И, у "Чаиру" се наставило са лепом традицијом да се уочи мечева интонира химна Републике Србије, "Боже правде". Пред дуел Звезда - Борац певао ју је дечји хор "Чаролија".
Навијачи, такође традиционално, увек гласно певају "Боже правде", али су овога пута присталице црвено-белих у нишкој хали решиле да то изведу врло тихо, како би до изражаја могло да дође дечје певање.
Како је та сцена изгледала, погледајте у снимку који је пред вама:
Подсетимо, пренос утакмице Црвена звезда - Борац Чачак можете да пратите уживо уз портал "Новости".
Бонус видео: Кад је у халу ушао војни оркестар, "гробари" и "делије" загрмели као један!
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)