ДАНТЕ ЕГЗУМ ОДУШЕВИО "ГРОБАРЕ": Због њега је Ник Калатес реаговао (ФОТО)

Александар Илић
Александар Илић

20. 08. 2022. у 12:34

ПАРТИЗАНОВЕ евролигашке амбиције најбоље осликава довођење бека Барселоне, аустралијског кошаркаша Дантеа Егзума.

ДАНТЕ ЕГЗУМ ОДУШЕВИО ГРОБАРЕ: Због њега је Ник Калатес реаговао (ФОТО)

Фото: ЕПА

Некадашњи кошаркаш Јута Џеза једно је од најзвучнијих појачања Партизана, не само ове већ и дуго година уназад, а сада се Егзум огласио на друштвеним мрежама, први пут након потписивања уговора са црно-белима.

- Веома сам узбуђен што ћу бити део Партизана у наредној сезони. Идемо - написао је Данте Егзум на инстаграму уз слику на којој носи дрес тима из Хумске.

Његов саиграч из Барселоне прокоментарисао је фотографију уз кратак коментар - "Идемо"

Егзум је 2014. године био пети пик на НБА драфту, али су каријеру, која је најављивана као једна од потенцијално великих, омеле бројне повреде. Провео је осам сезона у НБА лиги, а носио је дрес Јуте и Кливленда.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Danté Exum (@daanteee)

У сезони 2021/2022. наступао је за Барселону, га ледали смо га и у Београду на фајнал фору Евролиге.

Иначе, честитао му је и некадашњи центар Партизана и репрезентативац Аустралије Нејтан Џаваи.

БОНУС ВИДЕО: Србија је поносна: Фотографија МВП Јокића на Генекс кули 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (21.00). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ВЕЛИКА ДЕЛА НА СЦЕНИ ХУМАНОСТИ: „Мој први пут“ и „Јазавац пред судом“ у Фондацији Mozzart