СРБИН ОДУСТАО ОД НБА: Дошао на Летњу лигу, извео оно што је Јокић урадио само трипут у каријери, а онда...
НИКОЛА Јокић је био и остао наш најбољи НБА кошаркаш, а данас је постало дефинитивно јасно да у сезони која следи неће за једног од ривала имати младог сународника.

ФОТО: АП
Подсетимо, Јокић је двоструки узастопни МВП најјаче кошаркашке лиге на свету, али не дешава му се баш много често да бриљира под сопственим обручем на онај начин на који се то истиче у први план када се прича о "сјајним дефанзивцима".
За Американце је једна од главних одлика "изузетног одбрамбеног играча" - број блокада, иако је добра дефанзива, заправо, скуп много више сегмената кошаркашке игре (а Никола Јокић се у томе прилично добро сналази). Ипак, када је блокадама реч, само је трипут у каријери достигао или престигао четири блокирана шута на НБА мечу, а управо је пре два дана четири таква потеза, у дресу Јуте, извео Бориша Симанић.
Али, тај српски кошаркаш - неће играти у НБА.
Симанић се истакао са четири блокаде на утакмици Летње НБА лиге баш против "Јокићевог" Денвера (тим из Солт Лејк Ситија славио је у Лас Вегасу са 82:72, а Симанић је имао и пет поена уз седам скокова, за 13 минута колико је провео на паркету).
Два дана касније, његов менаџер, Миодраг Мишко Ражнатовић је обелоданио да ће овај бивши играч Црвене звезде, ФМП-а и, до сада, Меге, убудуће играти за - Сарагосу.
Ту информацију потврдио је потом и шпански клуб.
БОНУС ВИДЕО: Пешић окупио "орлове"
Препоручујемо

РУСИЈА ОПЛАКУЈЕ ШАМПИОНА: Након пада хеликоптера, медведи изгризли три особе
20. 07. 2022. у 14:07

"ДЕЛИЈЕ" НА НОГАМА! Звезда је управо довела једног од физички најдоминантнијих кошаркаша Европе (ВИДЕО)
20. 07. 2022. у 17:42 >> 21:28

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ПЛЕЈ-ОФА: Леху потребно више од чуда у Београду
НАКОН доминантног издања у Познању где је славио 3:1, српски шампион ће вечерас пред пуним трибинама "Стадиона Рајко Митић" бранити два гола предности против пољског Леха у реванш мечу трећег кола квалификација за Лигу шампиона (21.00).
12. 08. 2025. у 07:20

ХАОС! Син легенде прешао из Звезде у Партизан и поручио: "Опростите ми моју ружну прошлост!"
Талентовани крилни нападач, Душан Јовановић, стигао је у редове омладинског погона Партизана. То не би било ништа несвакидашње у време прелазног рока, да се не ради о момку који у Партизан стиже из Звезде, који је притом син чувеног репрезентативца Милана Ланета Јовановића - и који је све "зачинио" поруком која је разбуктала страсти, и када су "делије" у питању, и када су у питању "гробари".
12. 08. 2025. у 12:20

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)