ДА ЛИ ЈОКИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ МАКСИМАЛНОГ УГОВОРА? Газда отишао у Минесоту, навијачи Денвера у страху због Николе

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 05. 2022. у 09:03

ПОТРЕСИ у Денверу! Нагетси су остали без човека који је довео Николу Јокића и имао велике амбиције са Србином. На реду је био максимални уговор и напад на НБА прстен.

ДА ЛИ ЈОКИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ МАКСИМАЛНОГ УГОВОРА? Газда отишао у Минесоту, навијачи Денвера у страху због Николе

ФОТО: Тањуг

А онда шок, Тим Конели је донео одлуку да оде у Минесоту. Завршни преговори су у току, Тимбервулфси су му понудили исти посао као у Нагетсима, само уз значајно повећање плате на чак 40 милиона долара за пет година. 

Денвер је остао без председника, а да ли ће и без Николе Јокића. Србин је на лето требао да потпише петогодишњи супермакс уговор са Нагетсима и да за то заради  254.000.000 долара.

Према информацијама које стижу, одлазак Конелија то неће променити, али ипак навијачи су у страху да момак из Сомбора не крене стопама човека који је створио МВП играча од Николе.

- Људи из организације клуба су претходних дана често разговарали са Јокићем због Конелијеве одлуке. Никола нема никакав проблем са тим и слаже се са правцем у ком тим иде - пише локални "Денвер пост", који је мало умирио навијаче.

Српски центар је још током сезоне истицао да "воли клуб и да ће продужити уговор", а колико су Нагетси због свега тога били забринути најбоље говори и чињеница да су Николу одмах звали да чују његово мишљење о Конелијевом одласку.

Јокић је и даље закопчан на ту тему, као и на многе друге, па ће наредни дани бити бурни у Денверу.

БОНУС ВИДЕО: Лука Митровић добио ударац у лице

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)