ДЕВИН БУКЕР ИСПРОЗИВАО ДОНЧИЋА: Ово је Лукина специјалност (ВИДЕО)
КОШАРКАШИ Финикс санса савладали су на свом паркету екипу Далас маверикса са 110:80 у петом мечу полуфинала плеј-офа Западне конференције. На утакмици се десила једна занимљива ситуација када се прва звезда тима из Аризоне, нашалила са Луком Дончићем.

FOTO: AP/Tanjug
У једном тренутку меча, Девин Букер је кренуо на продор када га је снажним фаулом зауставио играч Даласа, Доријан Фини Смит.
Букер је нешто дуже остао да лежи на паркету. Забринути саиграчи су пришли свом беку, уплашени да се ради о повреди.
Али "Армани" се потом окренуо и са осмехом на лицу у камеру рекао да је то "специјални потез Луке Дончића".
Срећом по Финикс са Букером је све у реду. А словеначки бек ће већ у ноћи између четвртка и петка имати прилику да се освети најбољем играчу Санса и серију одведе у одлучујућу седму утакмицу.
БОНУС ВИДЕО: Како је Јокић постао најбољи кошаркаш када се томе ама баш нико није надао?
Препоручујемо

ЂОКОВИЋ БЛИЗУ ВЕЛИКОГ ДОСТИГНУЋА: Новака три корака деле од уласка у историју
11. 05. 2022. у 15:35

"НЕПРАВЕДНО ПРИСВАЈАМО РЕЗУЛТАТЕ ЈУГОСЛАВИЈЕ": Светислав Пешић о успесима репрезентације
11. 05. 2022. у 15:44

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
08. 08. 2025. у 07:05

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило на утакмици Црвене звезде у Пољској и после ње
Црвена звезда и Лех су се састали у Познању у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона, а том приликом домаћа публика одушевила је целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.
07. 08. 2025. у 19:55

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (0)