ТУРБУЛЕНТНА НОЋ ШВАЈЦАРАЦА: Не знају шта их је снашло пред Србију

Марко Паунић
Марко Паунић

02. 12. 2022. у 10:47

После навода да су се Јан Сомер и Нико Елведи, први голман и штопер селекције Немачке разболели, Швајцарска се нашла у великом проблему јер би у меч са Србијом могла да уђе без двојице стандардних играча који су у прва два кола играли по 90 минута.

ТУРБУЛЕНТНА НОЋ ШВАЈЦАРАЦА: Не знају шта их је снашло пред Србију

Фото: АП

Иако су, како селектор каже, провели бурну ноћ, Јакин мисли да ће моћи да играју против Србије вечерас од 20 часова.

Такође, опоравио се и Џердан Шаћири који није играо утакмицу против Бразила, због наводне повреде мишића.

- Шаћири и Окафор тренирају добро два дана и спремни су да играју. Јан и Нико су имали бурну ноћ, али ће бити спремни за петак - рекао је Јакин.

Селектор није превише забринут јер и да неко не буде спреман сматра да има добре играче на клупи.

- Имамо добре опције и на клупи. Знамо добро све о ситуацији, можемо да реагујемо и са три нападача, офанзивна крила... Неће бити изненађења, хоћемо да доминирамо, на остало не можемо да утичемо - закључио је Јакин.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)