ФИФА ОБЈАВИЛА НОВУ РАНГ ЛИСТУ: Србија остала на истом, ево на ком месту се налазе "орлови"
ФИФА је објавила нову ранг листу, а када је у питању Србија ствари се од прошлог пута нису промениле.

ФОТО: АП/Darko Vojinovic
Наш национални тим се и даље налази на 25. месту са 1.549 бодова. "Орлови" у последњих месец дана нису играли утакмице, па померања није ни било.
Великих промена није било, па је на челу још увек Бразил, са којим је Србија игра у групи на Светском првенству у Катару, иза њега су Белгија, Аргентина, Француска, Енглеска, Шпанија, Италија, Холандија, Португалија и Данска. То је 10 најбољих селекција у овом тренутку, бар по бодовима.
Једину ротацију направили су Мароко и Иран, па је афричка селекција 23. на свету, а азијска једно место испред.
Што се осталих ривала изабраника Драгана Стојковића на Мундијалу тиче , Швајцарска је на 16. а Камерун на 38. месту ФИФА ранг листе.
Подсетимо, највећа фудбалска смотра почиње 21. новембра и траје до 18. августа, а наша селекција први меч игра против Бразила 24. новембра у 20 сати.
БОНУС ВИДЕО: Реакција "делија" после елиминације Звезде у плеј-офу за Лигу шампиона од Макабија
Препоручујемо

НОВАЧЕ, НЕ МОЖЕШ ТО ДА РАДИШ! Британски тенисер бесан због Ђоковићевог потеза
25. 08. 2022. у 08:27

ПОТРЕС НА МАРАКАНИ: Павков напустио Звезду, иде код бившег партизановца?
25. 08. 2022. у 15:19

ОГЛАСИЛИ СЕ ИЗ АМЕРИКЕ: Новак Ђоковић остао без последње шансе за Ју-Ес опен
25. 08. 2022. у 14:01

ТЕШКИ ДАНИ ЗА ДУШАНА ВЛАХОВИЋА: Српски репрезентативац се овоме није надао пре Светског првенства
ДУШАН Влаховић је изгубио место стартера у Јувентусу, а потврду тога добили смо на првом мечу "старе даме" на Светском клупском првенству када је тријумф над Ал Аином (5:0) већински испратио са клупе са које се очекује да започне и вечерашњи сусрет Видада и Јувеа (21.00).
22. 06. 2025. у 07:30

ХАОС: Отказано Европско првенство због Руса!
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Иако се то полако мења у последње време, најновији пример дискриминације довео је до незапамћеног скандала.
22. 06. 2025. у 17:53

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)