ПРЕОКРЕТ: Канга ипак неће бити кажњен, игра у дербију

Оља Мркић

05. 04. 2021. у 12:09

ГЕЛОР Канга ће бити у конкуревцији за тим Звезде у 164. дербију, јер није крив за кашњење по повратку са репрезентативне обавезе.

ПРЕОКРЕТ: Канга ипак неће бити кажњен, игра у дербију

Фото: Н. Параушић

Иако је јуче процурела вест да ће Гелор Канга због недиспциплине бити кажњен и да га због недисциплине неће бити у протоколу за предстојећи вечити дерби, Спорт Клуб сазнаје да то није тачно.

Габонац јесте каснио један дан због проблема са летовима, али не својом кривицом.

Канга тренира најнормалније са остатком екипе и биће у конкуренцији за утакмицу са Партизаном, која се игра у среду од 18 часова на стадиону „Рајко Митић“.

Канга већ има велико искуство у вечитом дербију, а био је и стрелац за црвено-беле у оном 153. по реду који је завршен нерешеним резултатом 1:1.

(Спортклуб)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈУВЕ ПЛАЧЕ ЗА ВЛАХОВИЋЕМ: Србин баш фали старој дами која би се да је он ту борила за титулу!

ЈУВЕ "ПЛАЧЕ" ЗА ВЛАХОВИЋЕМ: Србин баш фали "старој дами" која би се да је он ту борила за титулу!

ПОСЛЕ пропуштене прилике да против Лећеа упише нову победу за викенд, Јувентус ће тражити брз одговор у уторак вече када гостује Сасуолу на "МАПЕИ стадиону" у оквиру 19. кола Серије А (20.45).

06. 01. 2026. у 07:30

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.

05. 01. 2026. у 19:27

Коментари (0)

КО ЈЕ БИЛА ЈОВАНКА ЈОЛИЋ? Интернет личност позната по теоријама завере - многи су је ОБОЖАВАЛИ