ЗВАНИЧНО: Вујадин Савић нови фудбалер Олимпије из Љубљане
Некадашњи капитен Црвене звезде Вујадин Савић нови је фудбалер Олимпије из Љубљане, објавио је данас словеначки клуб.

фото: Н. Скендерија
Како се наводи, 30-годишњи дефанзивац потписао је уговор до краја сезоне.
Савић у Олимпију стиже из кипарског АПОЕЛ-а, а током каријере играо је и за Рад, Бордо, Динамо Дрезден, Арминију, Вотфорд и Шериф из Тираспоља.
Препоручујемо

ДА ЛИ ЋЕ БИТИ ПУБЛИКЕ? Вучић одговорио Звезди: То је огроман број људи
14. 02. 2021. у 22:14

ПРЕОКРЕТ? Ипак зелено светло за Делије против Милана, одлука Кризног штаба у понедељак
14. 02. 2021. у 15:19

АЛОНСО ДЕБИТУЈЕ ПРОТИВ МИТРА И СЕРГЕЈА: Реал Мадрид јури шесту титулу светког првака
РЕАЛ МАДРИД ће одиграти своју прву утакмицу на Светском клупском првенству против Ел Хилал на стадиону Хард Рок.
18. 06. 2025. у 09:55

ИЗРАЕЛ У ШОКУ! Овоме се није надао...
Најновије вести везане за рат у коме се Израел и Иран међусобно нападају далекометном муницијом потресле су и свет спорта, а Израелци би, по једном питању, могли да буду кажњени као што је Русија, чим је отпочела свој рат у Украјини, или како то она зове, "Специјалну војну операцију".
18. 06. 2025. у 18:07

ИСПОВЕСТ ЗА НЕВЕРИЦУ: Усред свадбе у Краљеву спавала са свештеником - оно што је уследило још је луђе
ИСПОВЕСТ отвара бројна питања о границама морала, слабостима и људској природи. Да ли је она само жртва љубави или свесно саучесник у туђем греху?
18. 06. 2025. у 14:33
Коментари (0)