ВРЕЛА УВЕРТИРА: Фалћинели и Станковић загрљени песмом вређали Милан (ВИДЕО)
НАВИЈАЧИ Црвене звезде направили су фантастичан дочек својим фудбалерима на стадиону “Рајко Митић” по повратку из Новог Пазара.
ФОТО: Принтскрин
Успешно су црвено-бели започели сезону у Суперлиги Србије, славили су на гостовању Новом Пазару (3:1).
Играче и стручни штаб Црвене звезде дочекало је по повратку у Београд лепо изненађење. Навијачи су их песмом и бакљама дочекали.
У тренуцима опуштања по излазку из клупског аутобуса мало више одушка себи је дао и тренер Дејан Станковић који је у загрљају са Дијегом Фалћинелијем понављао навијачке стихове “Милан, Милан, вафанцуло”, што је вулгарна прозивка клуба из Милана.
Нема сумње да ће медији на Апенинима “убележити” ову прозивку Станковића који је оставио дубок траг у Интеру, градском ривалу наредног противника Црвене звезде у шеснаестини финала Лиге Европе.
Препоручујемо
ТИОДОРОВИЋ: Публика на "Маракани" само уз један услов - меч Звезда - Милан важан за Србију
08. 02. 2021. у 08:54 >> 09:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА ПРОТИВ ТРАДИЦИЈЕ: Французи играју за селектора Дешана
НОРВЕШКА и Француска састају се у оквиру последњег кола групне фазе Светског првенства 2026. године.
26. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)