ДВОЈАЦ ОТПАО: Србија без Стевановића и Иванчевића на америчкој турнеји

ФУДБАЛСКА репрезентација Србије отпутовала је данас прво за Париз, а онда у Доминиканску Републику и престоницу Санто Доминго.

ДВОЈАЦ ОТПАО: Србија без Стевановића и Иванчевића на америчкој турнеји

ФОТО: М. Вукадиновић

Како је саопштено, репрезентација коју чине играчи из домаћег шампионата, уз Ранка Веселиновића који наступа за канадски Ванкувер у МЛС лиги, на америчку турнеју оптуповала је без повређених Филипа Стевановића и Михаило Иванчевића.

Изабранции Илије Столице, селектора младе репрезентације који је задужен за ову акцију сениорске репрезентације, играће 25. јануара против Доминиканске Републике и 31. јануара против селекције САД у Орланду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ