ЛАМПАРД ЈЕ БАШ ЉУТ: Ево шта тренер Челсија замера својим играчима
ТРЕНЕР Челсија Френк Лампард био је љут после пораза његове екипе од Арсенала (3:1).
Фото: EPA-EFE/Ben Stansall/POOL
"Плавцима" је ово био трећи везани неуспех на гостовање и аларм је упаљен, пошто би тим са "Стамфорд Бриџа" полако могао да остане без прилике да се бори за титулу јер ће му главни ривали побећи.
Овај 42-годишњи стручњак истиче да је он крив колико и играчи.
- Није било добро и преузимам одговорност за то, али одговорни су и играчи. Јасно је стављено до знања да је Арсенал опасан тим. Када играш на 60 или 70 одсто, не можеш да добијеш ниједну утакмицу. Зато сам и највише љут. Желим да побеђујемо овакве мечеве. Једна ствар је да се припремите најбоље што можете, потпуно друга како ћете изгледати на терену. Све је стање ума. Ако играте испод нивоа, онда све иде против вас. Као, на пример, Сакин погодак. Живот је такав. Неки други пут бисмо, рецимо, дали гол из пенала, вратили бисмо се у утакмицу, међутим, ово није било наше вече. У другом полувремену смо показали да нам је стало, међутим, већ је било касно. У првом смо доста тога дозволили ривалу. Били смо очајни. Премијер лига не допушта мањак енергије и жеље, нама је баш то недостајало - рекао је Лампард.
Челси се сада налази на седмом месту на табели са 25 бодова, шест мање од водећег Ливерпула, али и утакмицом мање.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
КОНАЧНО ПОБЕДА: Арсенал прекинуо црни низ, "тобџије" славиле у дербију Лондона (ВИДЕО)
26. 12. 2020. у 20:48
ТУХЕЛ ВЕЋ НАШАО НОВИ АНГАЖМАН: Немац мења Шпанца на клупи премијерлигаша?
24. 12. 2020. у 17:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОРВЕШКА ПРОТИВ ТРАДИЦИЈЕ: Французи играју за селектора Дешана
НОРВЕШКА и Француска састају се у оквиру последњег кола групне фазе Светског првенства 2026. године.
26. 06. 2026. у 06:30
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)