ВЕЧИТИ У БОРБИ ЗА ПРЕСТИЖА: Репрезентативац Конга може да буде и бонус, жели га Партизан, али и Звезда

Марко Паунић
Марко Паунић

18. 12. 2020. у 09:12

РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ Конга и фудбалер Металца Престиж Мбунгу на радару је вечитих ривала, према писању Моцартспорт.

ВЕЧИТИ У БОРБИ ЗА ПРЕСТИЖА: Репрезентативац Конга може да буде и бонус, жели га Партизан, али и Звезда

Фото: ФК Металац

Наводно у Партизану су озбиљно загизли да током зиме ангажују овог фудбалера.

Престиж испуњава критеријуме бонус играча и за ову и за наредну сезону (рођен 10. јула 2000), у Хумској 1 су проценили да им је на тој позицији потребан искуснији фудбалер, који ће одмах, у континуитету да прави разлику. Мбунгуа би морали да чекају, а времена за чекање баш и немају.

Тренер Партизана Александар Станојевић је наговестио да клуб трага за класичним нападачем, који може да се извлачи на крило, одговори захтевима у различитим формацијским поставкама, док је Престиж Мбонгу пре бочни нападач, тек повремено склон селидби на место класичне „деветке“, које у Металцу покрива Александар Катанић.

Помињало се да је за момка који је ове сезоне одиграо 18 утакмица под палицом тренера Жарка Лазетића заинтересована и Црвена звезда. Наводно би га купила, али оставила на позајмици подно Рудника, јер је пребукирана на крилним позицијама.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: Жута подморница зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај

НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.

21. 12. 2025. у 09:04

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)