НИСИ УСПЕО ДА ПРЕЖИВИШ ОВУ БИТКУ: Преминуо деда бившег фудбалера Црвене звезде
ТУГА у породици Савић!
П. Милошевић
Бивши ас Црвене звезда Вујадин Савић поделио је тужне вести са својим пратиоцима на Инстаграму. Деда бившег фудбалера и капитена Црвене звезде преминуо је од последица коронавируса.
- Ниси успео ову битку да преживиш, али ДЕДА знај у нашим срцима вечно ћес да живиш! Волим те! Нека ти је лака земља деда - написао је Вујадин.
Вујадин је и сам био позитиван на опаки вирус и то два пута у кратком пероиду током протеклог лета.
Препоручујемо
ДРЖИТЕ СЕ, ОЗДРАВИТЕ ПА СЕ ВИДИМО У ИВАЊИЦИ: Корона одлаже меч Јавор - ТСЦ
04. 12. 2020. у 16:51
СРБИЈА ДЕСЕТКОВАНА НА РУСЕ: Без два кључна играча и резервног голмана за опстанак
18. 11. 2020. у 11:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВАКОВА ВИОЛИНА ОДЗВАЊА ПАРИЗОМ: Ђоковић никад ближи 25. гренд слему, Фонсека мора пасти
Новак Ђоковић наставља поход ка историјској 25. гренд слем титули, а наредна препрека на Ролан Гаросу биће му један од најталентованијих младих тенисера света — Јоао Фонсеца.
29. 05. 2026. у 11:45
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)