АГУЕРУ ТЕШКО ПАЛА СМРТ МАРАДОНЕ: Аргентинац скрхан, Гвардиола говорио о његовом стању
ФУДБАЛЕР Манчестер ситија Серхио Агуеро скрхан је после смрти Дијега Арманда Марадоне, а Пеп Гвардиола наводи да је велико питање да ли ће се Аргентинац наћи у тиму за викенд.

Фото: EPA-EFE/Paul Childs / POOL
Славни фудбалер је Агуеру био узор, али и много више од тога. Био му је таст, будући да је Кун оженио Дијегову ћерску са којом има 11-годишњег сина.
Трагедија која се догодила у среду поподне погодила је нападача "грађана", па је велико питање у каквом психичком стању ће дочекати утакмицу против Барнлија (субота, 16 сати).
Ову информацију је потврдио и менаџер клуба са "Етихада" Пеп Гвардиола.
- Веома је тешко у овом тренутку причати о његовом стању. Утакмица против Олимпијакоса је била јако тешка. Тужан тренутак за његову породицу, али он је океј - рекао је Шпанац на конферецији за новинаре.
Агуеро је био у браку са Марадонином ћерком до 2012. године када су се након четири године брака развели. Њих двојица су после тога остали у јако лошим односима.
Подсетимо, Серхио се након повреде вратио на терен на утакмици против Олимпијакоса, баш на дан да је преминуо Марадона.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

ПОСЕБАН ОПРОШТАЈ МУРИЊА: Португалац са доста емоција говорио о Марадони
27. 11. 2020. у 15:47

ИТАЛИЈА СЕ И ДАЉЕ ОПРАШТА ОД МАРАДОНЕ: До сада је носио име свеца, а од сада бога
27. 11. 2020. у 12:55

ВЛАХОВИЋ ЈЕ ПОЧЕО ДА ТРЕНИРА, АЛИ: Српски ас би могао бити један од битних играча Јувеа који пропуштају дерби са Болоњом
ЈУВЕНТУС мучи велики број изостанака пред изузетно битан меча са Болоњом који се игра вечерас на "Ренато Дал'Ари" од 20.45.
04. 05. 2025. у 07:30

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)