ШПАНЦИ ГА ПРЕКРСТИЛИ: Звездиног тинејџера пореде са Џерданом Шаћиријем!

Андрија Радуловић, талентовани фудбалер Црвене звезде, привукао је пажњу Интера, Милана, Валенсије и Бенфике, пише шпански "Тодо Фихајес.цом".

ШПАНЦИ ГА ПРЕКРСТИЛИ: Звездиног тинејџера пореде са Џерданом Шаћиријем!

М. Вукадиновић

 Специјализовани фудбалски сајт наводи да би крилни фудбалер могао да напусти редове шампиона Србије већ наредног лета.

Шпанци пишу како Радуловић по стилу игре подсећа на фудбалера Швајцарске Џердана Шаћирија који брани боје Ливерпула.

Писања "Тодо Фихајес.цом" пренео је и угледни португалски медиј "О Јого" који наводи да би Бенфика могла да откупи талентованог играча за око два милиона евра.

Радуловић је рођен 2002. године, а ове сезоне није добио много простора услед јаке конкуренције на његовој позицији.

Талентовани фудбалер поникао је у Бокељу из Котора, а као јуниор је прешао у Црвену звезду у којој и данас игра.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

Коментари (0)

Компанија Меридианбет – Синоним за успех и верни пријатељ српске кошарке на предстојећем Ф4 турниру