ГАФ ЛЕПЕ ВОДИТЕЉКЕ: Реал гостовао Борусији, али не у Менхегладбаху, њена изјава постала је хит (ВИДЕО)

Александар Илић
Александар Илић

29. 10. 2020. у 17:04 >> 20:20

ПРЕЛЕПУ фудбалску представу приредили су нам Борусија из Менхенгладбаха и Реал из Мадрида у 2. колу Лиге шампиона.

ГАФ ЛЕПЕ ВОДИТЕЉКЕ: Реал гостовао Борусији, али не у Менхегладбаху, њена изјава постала је хит (ВИДЕО)

ФОТО: Принтскрин

Немачки тим имао је предност током већег дела меча, успео је у завршници Реал да се врати, те да у завршници дође до бода. 

Спасли су се "краљеви" другог пораза чиме би се уписали у неславне стране историје с обзиром да никада до сада Реал није имао два пораза. 

Водитељка телевизије Пинк је у извештају са овог меча успела да запањи, а уједно и насмеје љубитеље фудбала. 

Уместо Борусије из Менхенгладбаха по речима спикерке вести Реал се састао са Борусијом, али из Магенхаблабаха

Погледајте како је то изгледало: 

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

30. 04. 2025. у 16:19

Коментари (0)

ШТА ЗЕЛЕНСКИ НЕ РАЗУМЕ? Амерички пуковник у пензији објаснио - Руси су спремни за борбу, ми нисмо