МЕСИ И ДАЉЕ ПРОМОТЕР БАРСЕЛОНЕ: Лео узданица најаве нове сезоне (ФОТО)

02. 09. 2020. у 11:21

ЛИОНЕЛ Меси жели да оде као слободан играч из Барселоне, али каталонски клуб као да не чује захтеве свог капитена.

МЕСИ И ДАЉЕ ПРОМОТЕР БАРСЕЛОНЕ: Лео узданица најаве нове сезоне  (ФОТО)

фото: ЕПА

На Твитер страници Барселоне пре сат времена осванула је најава нове сезоне 2020/2021 клуба са “Камп Ноуа”, а на слици као главни у центру налази се Лионел Меси. Иза њега “стоје” петорица које је нови тренер Роналд Куман поменуо да их сигурно види у тиму за наредну сезну: Дембела, Де Јонг, Пике. Гризман и Тер Штеген.

Да ли афера Меси постаје маркентиншки трик или је стварност требало би да се открије после састанка Леовог оца са председником ФК Барселона Мариом Бартомеуом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ: Побегли са Европског првенства кад су схватили да је Косово - Србија!

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ: Побегли са Европског првенства кад су схватили да је Косово - Србија!

НА Европском првенству у каратеу за кадете и јуниоре, које се одржава на Кипру, неће бити репрезентације тзв. Косова. Њихови репрезентативци одлучили су да се повуку након одлуке организатора да не истакну симболе ове непостојеће државе.

09. 02. 2026. у 18:15

Коментари (0)

ЋОПИЋ НА СЦЕНИ ТЕАТРА ХУМАНОСТИ: Једна улазница за „Башту сљезове боје”  - Једна донација за Фондацију NORBS PLUS