ХАЈДЕ ДА ИМИТИРАМО ЗВЕЗДУ, МОЖДА БУДЕМО КАО ОНА: Лил се одлучио на овај корак
Лил и Црвена звезда одиграли су узбудљив први меч шеснаестине финала Лиге Европе, а пред реванш је француски клуб посегнуо за "београдским рецептом за успех".
FOTO: Tanjug/AP
Подсетимо, Звезда је као гост победила Лил прошлог четвртка, а пред долазак у Београд десила се занимљива ситуација.
Лил је, наиме, одустао од тренинга на стадиону "Рајко Митић", што је деценијама била традиција гостујућих клубова - да се "осети" терен на коме ће играти.
Међутим, Французи су од те традиција одустали.
Можда и због чињенице да је и Дејан Станковић, тренер Звезде, пред одлазак у Лил одржао с екипом тренинг у Београду, па тек потом са делегацијом црно-белих сео у авион.
Тако ће овога пута и Звездин ривал обавити тренинг "далеко од очију звездашке јавности", на свом терену, а потом у Београду само одиграти меч - све са надом да ће поновити и надмашити успех клуба с Маракане из првог мегдана.
Подсетимо, фудбалери Црвене звезде ће у четвртак од 18 часова и 45 минута на стадиону „Рајко Митић“ одиграти реванш меч плеј-офа Лиге Европе, а пренос утакмице моћи ћете уживо да пратите на порталу "Новости".
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала
Препоручујемо
СВЕ ВЕЋИ ХАОС СА НАРКО-КАРТЕЛОМ ПРЕД МУНДИЈАЛ: ФИФА одузима Мексику ово домаћинство?!
24. 02. 2026. у 12:23
СРБИ ЗАРОБЉЕНИ У РУСИЈИ! Незапамћеној драми се не назире крај
24. 02. 2026. у 11:17
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
28. 05. 2026. у 06:30
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)