ОГЛАСИЛА СЕ АМБАСАДА САД: Због ове утакмице у Србији Американци су морали да реагују
Млада фудбалска репрезентација Србије победила је селекцију Сједињених Америчких Држава резултатом 1:0 у пријатељској утакмици одиграној у Бачкој Тополи.
Фото: Профимедиа
Стрелац јединог поготка на мечу био је Вања Влаховић у 45. минуту, после асистенције Јована Мијатовића.
Америчка амбасада у Београду се огласила и истакла да овакви догађаји додатно јачају везе двеју земаља.
ФОТО: Принтскрин/Инстаграм/ usembassyserbia
- Било је сјајно видети ентузијазам и таленат током пријатељске утакмице између српског и америчког фудбалског тима у Бачкој Тополи јуче. Овакви сусрети додатно јачају везе између Србије и Сједињених Америчких Држава и представљају важан допринос унапређењу наших односа кроз спортску дипломатију - наводи се на Инстаграм страници Америчке амбасаде у Београду.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЗВЕЗДА ПРОТИВ ТРЕЋЕЛИГАША ИЗВЕЛА ТИМ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА! Ево како је прошла у Купу Србије (ВИДЕО)
19. 11. 2025. у 14:52 >> 14:59
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)