ВЕЛИКИ ПОСАО АРСЕНАЛА! Тобџије продужиле уговор са једним од најбољих
Фудбалер Арсенала и француски репрезентативац Вилијам Салиба договорио је продужење уговора са лондонским клубом до јуна 2030. године, пренео је данас Би-Би-Си (ББЦ).
Фото: EPA-EFE/DANIEL HAMBURY
Салиба (24) има уговор са Арсеналом до 30. јуна 2027. године, а Би-Би-Си тврди да ће француски фудбалер у наредних неколико дана да продужи сарадњу са лондонским клубом до 2030.
Он се прикључио "тобџијама" у јулу 2019. године, а у Арсенал је стигао из Сент Етјена. Сезону 2019/2020. провео је на позајмици у Сент Етјену.
Салиба је затим био на позајмицама у Ници и Марсеју, а у августу 2022. године је коначно дебитовао за први тим Арсенала. За лондонски клуб одиграо је 139 утакмица.
Фудбалери Арсенала ће у недељу гостовати Њукаслу у шестом колу Премијер лиге.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЛЕТЕЋЕ ПАРЈЕ НА ФАЛМЕРУ: Певци традиционално тешко излазе на крај са "галебовима"
20. 09. 2025. у 11:06
ТОТАЛ ФУДБАЛ НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца
ОСАМ дана након незаборавног спектакла у Паризу, Бајерн Минхен и Париз Сен Жермен поново укрштају копља, овога пута на "Алијанц арени" (21.00), у реваншу полуфинала Лиге шампиона који обећава још једну ноћ за памћење.
06. 05. 2026. у 07:00
ХРВАТСКА У ШОКУ: Гаси се један од најчувенијих хрватских фудбалских клубова!
Најновије вести из Хрватске су изненадиле многе.
06. 05. 2026. у 22:09
"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"
РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.
06. 05. 2026. у 11:53
Коментари (0)