КАКАВ ОБРТ НА МАРАКАНИ! Звезда после жреба донела хитну одлуку!
Црвена звезда је у последњи час одлучила да не продаје важног фудбалера.
FOTO: FK Crvena zvezda
Деловало је да ће Црвена звезда продати Тимија Макс Елшника, али је у последњи час, након извлачења група за Лигу Европе, клуб одлучио да то не уради.
- Клуб је одустао од продаје Елшника. Данас, када смо видели групу, направљен је састанак и одлучено је да није продају. Елшник нам је потребан, добро је уигран са Крунићем, а новац није неопходан. Зато нема разлога да га продајемо. Циљ је да сачувамо тим јер имамо велике амбиције у Лиги Европе, речено је "Новостима" из Црвене звезде!
FOTO: FK Crvena zvezda
Словенац је био на прагу одласка у Трабзон за 4,5 милиона евра, али је у последњем тренутку понуда одбијена.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Ускоро опширније
Препоручујемо
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (1)