ПРОШЛА СУ ТЕК ДВА КОЛА, А АТЛЕТИКО ЈЕ У ПРОБЛЕМУ: Јорганџије након пораза у првом колу, у другом одиграли бледу партију са новим прволигашем

Фудбалери Атлетико Мадрида и Елчеа ремизирали су резултатом 1:1 у мечу другог кола шпанског првенства.

ПРОШЛА СУ ТЕК ДВА КОЛА, А АТЛЕТИКО ЈЕ У ПРОБЛЕМУ: Јорганџије након пораза у првом колу, у другом одиграли бледу партију са новим прволигашем

EPA-EFE/Juan Carlos Hidalgo

Након пораза од Еспањола у гостима на старту сезоне, фудбалери Атлетика су вечерас доживели још један шок и изгубили бодове у дуелу са екипом којој се прогнозира грчевита борба за опстанак. Повратник у елитни ранг Елче је узео бод на стадиону "Метрополитано", било је 1:1, а Дијего Симеоне је у баш великом проблему, јер је дошао у ситуацију да после само два кола буде на -5 од највећег ривала - Реал Мадрида.

Прилику за прву победу "јорганџије" ће имати у наредној рунди против Алавеса у гостима.

На тријумф чека и Елче, који има бод више од Атлетика пред меч против Левантеа код куће.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Климатске промене су одговорност свих актера друштва