ОВО И ТЕ КАКО ЗАНИМА СРБИЈУ: Енглеска се мучила са нејаком Андором (ВИДЕО)
ЕНГЛЕСКА је као велики фаворит дошла у Андору по трећу победу из исто толико мечева у квалификацијама за Светско првенство 2026. Ипак, "горди албион" је тријумфовао теже него што се очекивало - 1:0.

FOTO: Tanjug/AP/Joan Monfort
Био је доминантан тим Томаса Тухела, али се мучио да пробије бедем ривала. У првом полувремену једину праву прилику имао је Хари Кејн и није успео да је претвори у погодак, те се без голова отишло на велики одмор.
Да је Енглеска била много боља показују бројке. У шутевима је било 18:4 за "гроди албион", док је посед лопте на крају меча износио 83/17%.
Ипак, други део меча почео је добро за госте. Играо се 50. минут кад је фудбалер Бајерна успео да Икера Алвареза. Он је примио сјајан пас испред гола гостију и закуцао је лопту под пречку.

РАДОСТ Тренутак кад је Хари Кејн постигао гол/FOTO: Tanjug/AP/Joan Monfort
До краја утакмице једино вредно помена био је покушај главом Еберечија Езеа чији ударац главом је одбранио голман Андоре.
Енглеска после три кола има максималних девет бодова и крупним кораци гази ка Мундијалу који ће се одржати од 11. јуна до 19. јула 2026. године у САД, Мексику и Канади.
Подсетимо, ова утакмица и те како је занимала и Србију, с обзиром на то да се "орлови" налазе у групи К.
Такође, наша репрезентација вечерас од 20.45 гостује Албанију. Ову утакмицу можете да пратите у преносу уживо на порталу "Новости".
Енглеска је прва на табели са максималних девет бодова и гол разликом 6:0. Андора и даље нема бодова, а није ни дала гол - 0:4.
Ова селекција наредни меч игра против Србије у Лесковцу. Тај меч на програму је у уторак 10. јуна од 20.45.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

УХАПШЕНИ СПОРТИСТИ - КРИМИНАЛЦИ! Велика акција служби безбедности
06. 06. 2025. у 13:51

"ВИОЛА" ЋЕ ПОКУШАТИ ДА ПРЕКИНЕ ЦРНИ НИЗ ПРОТИВ ШАМПИОНА: Домаћи терен и кадровски проблеми гостију су главни адути
НАПОЛИ наставља шампионску одбрану у Серији А гостовањем на стадиону „Франки“ у Фиренци, где их у суботу дочекује Фиорентина.
13. 09. 2025. у 09:00 >> 09:54

ХРВАТИ ЗГРОЗИЛИ РУСИЈУ! Због оног што Хрвати раде, Руси не могу да дођу себи!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, доживела многе "ниске ударце", али онај који јој Хрватска ових дана наноси - нико у Руској Федерацији није очекивао.
14. 09. 2025. у 14:03

УЖАС - ДА СЕ ПРЕВРНЕ ЖЕЛУДАЦ: Упали где производе крофне намењене ЦГ приморју - затекли су ХОРОР сцене (ВИДЕО)
Крофне су за многе једна од најпознатијих и најомиљенијих посластица на свету, али после гледања снимка који нам стиже из Црне Горе питање је како ћете убудуће гледати на оне куповне.
13. 09. 2025. у 17:03 >> 17:10
Коментари (0)