СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички победио Текстилац, јунак Слободан Тедић

Часлав Вуковић

07. 02. 2025. у 17:33

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког победили су као гости Текстилац са 1:0 у првој утакмици 22. кола Суперлиге Србије.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички победио Текстилац, јунак Слободан Тедић

ФОТО: М. Вукадиновић

Одлучујући тренутак меча десио се у 13. минуту кад је Слободан Тедић довео "брђане" до вођства и испоставиће се победе.

Он је добио лопту у простор од Лазара Туфегџића, ушао је у казнени простор и ударцем левом ногом матирао Бојана Браћа.

До краја сусрета резултат се није мењао па су изабраници Марка Савића уписали први тријумф након три меча у којима нису победили.

Чукарички се сад налази на седмом месту на табели са 31 бодом. Текстилац је на 15. позицији са 21.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ ТРЕНЕРСКИ ПОСАО: Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).

20. 03. 2026. у 07:10

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута