ШОКИРАО МНОГЕ: Ево шта је Карло Анчелоти управо рекао о одласку из Реала
Један од најбољих фудбалских тренера свих времена Карло Анчелоти реаговао је на "инсајдерске информације" да напушта Реал Мадрид на крају сезоне.
FOTO: Tanjug/AP
Како је пренео угледни "Онда серо", "иако има уговор до 2026, Анчелоти жели да напусти клуб већ на крају ове сезоне".
Али од тога нема ништа.
Наиме, славни Италијан је демантовао те гласине:
- Апсолутна је неистина да сам донео одлуку да напустим клуб на крају сезоне. Надам се да ћу остати у Реалу још четири године, баш као и председник Флорентино Перез. Било би идеално да се заједно опростимо од клуба 2029 - поручио је "Карло велики".
Тако су у воду пале и гласине да ће актуелни тренер Бајер Леверкузена Ћаби Алонсо, који је интересантан бројним европским клубовима, на лето преузети мадридске "краљевиће".
Карло Анчелоти - биографија за сва времена
Карло Анчелоти је пет пута освојио Лигу шампиона, три пута ФИФА клупско првенство света, једном енглеску Премијер лигу (са Челсијем), једном немачку Бундеслигу (са Бајерном), једном италијанску Серију А (са Миланом), једном првенство Француске (са Пари Сен Жерменом)...
Рођен је 10. јуна 1959, а трипут је проглашаван за најбољег тренера света, најпре 2006. као стратег Милана, а 2014. и 2022. као Реалов.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
ЧЕКАЈ, СТАНИ! Сви су их отписали, али Вулвси нижу победе и нису одустали од опстанка у Премијер лиги!
ТРЕЋИ узастопни лигашки тријумф фудбалери Вулверхемптона покушаће да остваре на "Џи теку" где ће их од 21.00 угостити Брентфорд.
16. 03. 2026. у 10:22
ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања.
16. 03. 2026. у 12:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)