ОВО ЋЕ ОДУШЕВИТИ СРБИЈУ: Тенисерка којој је Ђоковић идол се огласила поводом меча Румунија - лажна држава Косово
Једна од најпознатијих руминских тенисерки огласила се поводом дешавања на мечу Лиге нација између Румуније и лажне државе Косово.
ФОТО: Принтскрин/Инстаграм/иамприсацариуандрееа/Танјуг
Андреа Присакарију огласила се на "Твитеру" и подржала скандирање румунских навијача на мечу, који су током целог сусрета узвикивали "Србија, Србија" на националном стадиону у Букурешту.
- Браћа изнад свега - написала је Присакарију уз заставу Србије.
Прискарију је позната по великој љубави према Србији, док је више пута истакла да јој је Новак Ђоковић један од идола.
БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији
Препоручујемо
МИТРОВИЋ КРВАРИО ЗА СРБИЈУ: Још једном показао зашто је миљеник нације (ВИДЕО)
16. 11. 2024. у 12:01
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић решио да не игра за Србију
Најновије вести из тениса тичу се српске репрезентације и њеног предстојећег учешћа у Дејвис купу.
05. 01. 2026. у 12:06
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)