ТУГА: У трагедији у Новом Саду страдао фудбалер и његова девојка, огласио се клуб (ФОТО)

Александар Илић
Александар Илић

02. 11. 2024. у 08:07

ВЕЛИКА трагедија погодила је Србију, у петак је у Новом Саду пала надстрешница на железничкој станици, усмртила је 14 особа, а испоставило се да је једна од њих фудбалер.

ТУГА: У трагедији у Новом Саду страдао фудбалер и његова девојка, огласио се клуб (ФОТО)

ФОТО: Фацебоок/ФК ,,Потисје" Книћанин

У ужасној трагедији страдали су и фудбалер и његова девојка, а информацију је саопштио клуб.

Реч је о члану ФК Потисје из Кнића, а клуб се огласио на друштвеним мрежама. Милош Милосавqевић један је од страдалих, а са њим је била и његова девојка, Анђела Руман. 

- Са великом тугом и неописивим болом обавештавамо јавност да је у стравичној несрећи у Новом Саду живот изгубио наш саиграч, пријатељ и брат Милош Милосављевић Киви (2003.годиште) заједно са својом девојком Анђелом Руман (2004.годиште). Благовремено ћемо објавити датум и време комеморације и сахране. Почивајте у миру анђели, никада нећете бити заборављени, написао је клуб. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али плавци се неће предати без велике борбе

ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе

Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.

03. 02. 2026. у 07:00

РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!

РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.

03. 02. 2026. у 19:55

Коментари (0)

КАТАСТРОФА НА СКИЈАЛИШТУ: Ово је СЕЛФИ жене пре него што ју је напао снежни леопард