СТОЛИЦА ОТИШАО: Српски тренер напустио словачки Тренчин

СРПСКИ фудбалски тренер Илија Столица не седи више на клупи словачког Тренчина. После 15 месеци проведених у овом клубу који се такимичи у елитном рангу Словачке, 46-годишњи стручњак је одлучио да раскине сарадњу са екипом коју је одмах по његовом одласку преузео 61-годишњи Иван Галад.

СТОЛИЦА ОТИШАО: Српски тренер напустио словачки Тренчин

ФОТО: Приватна архива

Столица је Тренчин почео да тренира после краће паузе и одласка из Партизана. Прошле сезоне је тим довео на ивицу учешћа у словачком плеј-офу, али су се ове сезоне разишле амбиције српског стручњака и људи који воде овај клуб, па је дошло до неминовног разлаза.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне