„БЕЛИ“ ВРЕБАЈУ ЧЕТВРТУ РЕЦКУ: Фудбалери краљевачке Слоге у победничкој серији

Утакмицама 7. кола овог викенда наставља се првенствена трка у оквиру Српске лиге „Запад“.

„БЕЛИ“ ВРЕБАЈУ ЧЕТВРТУ РЕЦКУ: Фудбалери краљевачке Слоге у победничкој серији

Г.Шљивић

После три узастопне победе, од којих две на гостујућим теренима, фудбалери краљевачке Слоге желе да победнички низ наставе и пред својим навијачима и тако на бодовни салдо упишу четврту првенствену рецку.

На Градски стадион у Краљеву сутра (15.30) у госте „белима“ стиже Омладинац из Заблаћа, екипа која је сезону започела са минус 9 бодова, али је тај дефицит за шест првенствених кола успела да надокнади остваривши две победе, три ремија и један пораз.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара