„БЕЛИ“ ЈУРЕ ПРВИ БОД: Фудбалери Слоге из Краљева сутра гостују ОФК Напретку

После два узастопна пораза на отварању нове сезоне у Српској лиги „Запад“, фудбалери краљевачке Слоге покушаће да овог викенда упишу прву рецку на свом бодовном салду.

„БЕЛИ“ ЈУРЕ ПРВИ БОД: Фудбалери Слоге из Краљева сутра гостују ОФК Напретку

Г.Шљивић

У трећем колу краљевачки „бели“ сутра (17.00) гостују екипи ОФК Напредак у Марковцу који је у прве две утакмице остварио два ремија.

Цео плен у овом мечу прижељкују оба ривала, а по приказаној игри Слоге у прва два кола утисак је да би Краљевчанима и бод са овог тешког гостовања био велики као кућа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ