СЛОГА КРЕЋЕ ИЗ ПРИБОЈА: Српска лига „Запад“ стартује 17. августа

На теренима Српске лиге група „Запад“ фудбалска лопта закотрљаће се 17. августа, а у првом првенственом колу фудбалери краљевачке Слоге гостоваће екипи ФАП у Прибоју, једном од главних претендената на највиши пласман.

СЛОГА КРЕЋЕ ИЗ ПРИБОЈА: Српска лига „Запад“ стартује 17. августа

Г.Шљивић

Жребом на састанку ИО ФС Региона Западне србије и Конференције клубова Српске лиге „Запад“ одлучено је да ће премијерни меч повратничке сезоне у овој конкуренцији Краљевчани пред својим навијачима одиграти у 2. колу против Такова из Горњег Милановца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?