НОВИ ТРЕНЕР ОКУПИО "РЕНОВИРАНИ" ТИМ: ОФК Вршац почео припреме са још већим амбицијама
27. 06. 2024. у 15:01
ОФК Вршац почео је припреме за нову сезону у Првој лиги Србије, у којој има амбицију да надмаши прошлогодишњи резултат, када је клуб био девети на табели, односно први у плеј-аут групи.
Повезане вести

ОФК ВРШАЦ ПОЧЕО ПРИПРЕМЕ ЗА НОВУ СЕЗОНУ: Нови тренер Стојковић прозвао 28 играча, свега шест из старе поставе
ОФК Вршац почео је припреме за своју четврту узастопну сезону у Првој лиги Србије, у којој ће их предводити нови тренер Иван Стојковић.
26. 06. 2025. у 18:30

РАСТАНАК СА САВИЋЕМ: Прволигаш из Вршца ће име новог тренера ускоро саопштити
ОФК Вршац растао се са тренером Игором Савићем, ком је по окончању сезоне истекао једногодишњи уговор.
31. 05. 2025. у 23:45
Најновије из рубрике

ЛЕХ СЛАВИО ПРЕД ЗВЕЗДУ: Пољски шампион уписао други узастопни тријумф у тамошњем шампионату
Фудбалери Леха из Познања су савладали Горник са 2:1, у оквиру треће кола пољског шампионата.
02. 08. 2025. у 22:59

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Данило Пантић погодио после више од две године за победу Младости, ОФК и ТСЦ такође славили
Фудбалери ОФК Београда, ТСЦ-а и лучанске Младости остварили су данас победе као домаћини у мечевима 3. кола Суперлиге Србије.
02. 08. 2025. у 22:38

РЕШЕНО ПИТАЊЕ НАПАДАЧА: Вест Хем довео доскорашњег фудбалера Њукасла
Енглески фудбалер Калум Вилсон потписао је за Вест Хем, саопштио је данас лондонски клуб.
02. 08. 2025. у 22:17

НИШТА ОД ПАРТИЗАНА? Чарл Бејси жели да остане у НБА лиги
Након доласка Шејка Милтона из Лос Анђелес Лејкерса, београдски Партизан би могао да доведе још једно НБА појачање - некадашњег центра Сан Антонио Спареса Чарлса Бејсија.
02. 08. 2025. у 21:57

КО ЈЕ НАЈВИШЕ КУПОВАО У ЕВРОЛИГИ? Црвена звезда довела највише играча у најелитнијем европском такмичењу
Летња пијаца још траје, а Црвена звезда је за сада прва по броју доведених нових играча у читавој Евролиги.
02. 08. 2025. у 21:20
Коментари (0)