ТЕН ХАГ ОТКРИО: Ево каква је судбина Бруна Фернандеса у Манчестеру
Менаџер Манчестер јунајтеда Ерик тен Хаг говорио је о будућности Бруна Фернандеса на "Олд Трафорду".

ФОТО: Танјуг/АП
Иако је португалски фудбалер врло интересантан многим екипама, тренер Јунајтеда је рекао да је његова жеља да не мења средину.
– Манчестер Јунајтед жели да задржи Бруна. А и он је изразио жељу за останком. Све што знам је да он воли Манчестер јунајтед, навијаче и да игра за клуб – рекао је Тен Хаг.
Фудбалере Манчестер јунајтеда очекује дуел против екипе Брајтона овог викенда у оквиру Премијер лиге, а потом их очекује финале ФА купа следећег викенда против екипе Манчестер ситија.
БОНУС ВИДЕО: МУК У ХУМСКОЈ: Бивши играч Звезде у финишу меча срушио Партизан

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа
ЈЕДАН од најзанимљивијих мечева првог кола групне фазе Светског клупског првенства одиграће ПСЖ и Атлетико Мадрид који се састају на "Роуз боулу" у Пасадени од 21.00.
15. 06. 2025. у 07:20

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.
15. 06. 2025. у 19:43

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)