И ТО СЕ ДЕСИЛО! Скамака први италијански фудбалер који је постигао два гола на Енфилду против Ливерпула

Новости онлине

12. 04. 2024. у 14:13

Фудбалер Аталанте Ђанлука Скамака постао је први италијански играч који је постигао два гола против Ливерпула на стадиону Енфилд.

Аталанта је синоћ победила Ливерпул на гостујућем терену 3:0, у првој четвртфиналној утакмици Лиге Европа, а Скамака је постигао голове у 38. и 60. минуту. Стрелац је био и Марио Пашалић у 83. минуту.

Како је данас пренео Скај Италија, Скамака је постао први италијански фудбалер који је био двоструки стрелац на Енфилду против Ливерпула.

Такође, два гола на Енфилду постигао је и некадашњи италијански фудбалер Пјер Луиђи Казираги, али играјући за репрезентацију против Русије, у групној фази Европског првенства 1996. године.

Скамака је у последњих осам утакмица у свим такмичењима постигао шест голова.

Селектор Италије Лучано Спалети није га позвао у тим за пријатељске утакмице у марту, против Венецуеле и Еквадора, а Скамака је рекао да је та одлука била исправна.

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

ОЛИМПИЈАКОС НАДОМАК ИСТОРИЈЕ: Бирмингемски лавови се неће предати без борбе у Пиреју

ОЛИМПИЈАКОС НАДОМАК ИСТОРИЈЕ: Бирмингемски ''лавови'' се неће предати без борбе у Пиреју

У реванш утакмици полуфинала Лиге конференција Олимпијакос ће пред својим навијачима бранити два гола предности против Астон виле које је зарадио невероватним наступом у Бирмингему (21.00).

09. 05. 2024. у 08:00