ТИТУЛА ЈЕ БЛИЗУ: Казнена експедиција Ћабија Алонса поразила Хофенхајм

30. 03. 2024. у 19:50

Фудбалери Бајер Леверкузена забележили су још једну важну победу у Бундеслиги. Изабраници Ћабија Алонса су у 27. колу немачког првенства савладали Хофенхајм резултатом 2:1 после преокрета и сада су корак ближи Салатари.

Фармацеути нису започели дуел како су планирали, пошто су у 38. минуту били у резултатском дефициту после поготка који је постигао Бејер.

У наставку је домаћи тим заиграо офанзивније, нападао, али није успевао да затресе мрежу Хофенхајма. И када се чинило да ће уписати први пораз у сезони, фудбалери Бајерна стижу до преокрета.

Прво је Андрих у 88. минуту донео изјендачење свом тиму, да би велика три бода обезбедио Шик који је постигао погодак у првом минуту судијске надокнаде.

Што се осталих резултата тиче, Фрајбург је као гост убедљиво савладао Борусију Менхенгладбах са 3:0, Волфсбург је такође на гостујућем терену славио са 2:0 против Вердера, док су сусрети између Лајпцига и Мајнца, односно Ајнтрахта и Унион Берлина завршени најнепопуларнијим резултатом - 0:0.

У последњем мечу дана, од 18.30 часова, игра се Дер Классикер, а састаће се Бајерн Минхен и Борусија Дортмунд.

БОНУС ВИДЕО НОВИ ГОЛ ПАРТИЗАНА: Натхо други пут стрелац против Железничара

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 19:52