ПАОК ПРЕГАЗИО ДИНАМО! Андрија Живковић докрајчио Загрепчане

Филип Милошевић

14. 03. 2024. у 21:51

Фудбалери ПАОК-а пласирали су се у четвртфинале Лиге конференције, пошто су вечерас на домаћем терену победили загребачки Динамо резултатом 5:1 (3:0).

Први меч одигран у Хрватској завршен је резултатом 2:0 у корист Динама.

Голове за грчки клуб вечерас су постигли Абдул Рахман Баба у 27. минуту, Брендон Томас у 42. минуту, Констатинос Кулиеракис у 73. минуту, српски фудбалер Андрија Живковић из пенала у 88. минуту, док је аутогол постигао и Петар Сучић у 33. минуту. Једини гол за хрватски клуб данас је постигао Арбер Хоџа у 49. минуту.

Фудбалери Фјорентине такође су обезбедили пласман у четвртфинале, пошто су вечерас ремизирали са екипом Макабија из Хаифе 1:1 (0:0). У првом мечу италијански тим је однео победу на гостовању резултатом 4:3. За Фјорентину прецизан је вечерас био Антонин Барак у 59. минуту, док је Анан Калаили у 88. минуту свом тиму донео изједначење.

Пласман у четвртфинале Лиге конференције обезбедили су и фудбалери Фенербахчеа који су у Истанбулу поражени од Ројан Униона резултатом 1:0, као и фудбалери Викторије из Плзења који су победили након пенала екипу Серветеа са 3:1.

БОНУС ВИДЕО: МАЈСТОРИЈА КАТАИЈА: Сјајан пријем и завршница "десетке" Црвене звезде

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 19:52